Yenice Meslek Yüksekokulu Binasında Yenileme Çalışmaları Gerçekleştirildi

Üniversitemiz genelinde gerçekleştirilen kampüs yenileme çalışmaları kapsamında Yenice Meslek Yüksekokulu’nda da çeşitli yenilemeler ve tadilatlar yapıldı.

Binalarda kullanıma ve eskimeye dayalı meydana gelen sorunların giderilmesi ve fiziki ortamların iyileştirilmesi için yakın zamanda üniversitemizin çeşitli birimlerinde tadilat ve bakım-onarım çalışmalarının gerçekleştirildiğini ifade eden Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sinan Karabulgu, bu çalışmalar çerçevesinde Yenice Meslek Yüksekokulunda da bir takım yenilemelerin ve iyileştirmelerin yapıldığını belirtti.

Bu kapsamda, personele ve öğrencilere daha modern, ferah ve hijyenik kullanım alanları sağlamak amacıyla Yenice MYO’nun a blok binasında bulunan bay-bayan tuvaletleri ile engelli tuvaletlerinin tüm kullanım alanlarının ve atık su tesisatlarının yenilendiğini söyleyen Karabulgu, aynı zamanda b blok binasının yağmur olukları ve çatısının da bakım-onarım ve iyileştirme çalışmalarının tamamlandığını ifade etti.

 

 

 

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir