Vali Akın, Sgk’da İncelemelerde Bulundu

Vali İbrahim Akın Sosyal Güvenlik Kurumunda incelemelerde bulundu.

Vali İbrahim Akın Sosyal Güvenlik Kurumunda incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz‘den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, toplumu birebir ilgilendiren işlemlerde temel amaçlarının vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi.

Yenilenen ve değişen ihtiyaçlara karşı toplumu güvence altına alarak sosyal güvenlik hizmeti sunan Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çalışmalarının özveri ile yürütülmesi gerektiğini belirten Vali Akın, “SGK, vatandaşlarımızın tamamını ilgilendiren işlemlerde hizmet vermesi ve yoğun çalışmalarıyla ülkemizin en önemli kurumlarından biridir. Personelimizin, vatandaşlarımızın işlemlerini yerine getirirken güler yüzlü davranma konusunda gereken hassasiyeti göstereceğine inancım tamdır.

Sosyal güvenlik hizmetleri büyük bir fedakarlık ve bütçe ister. Devletimiz, vatandaşlarımızın bütün sosyal hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmesi için gereken ortamı sağlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu Kırşehir Müdürlüğü, şimdilik geçici binasında hizmet verirken yakın zamanda tamamlanacak olan yeni ve modern binasına geçerek vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

Kurum birimlerini de gezen Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, Kurum Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz ve şube müdürlerinden bilgiler alması ve kurum binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir