TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI GENEL BAŞKANI LOKMAN AYLAR ÇANAKKALE’DE

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Denetim Kurulu Üyesi Tahsin Yeşilay, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Vali Orhan TAVLI’yı ziyaret ettiler.

Vali Orhan TAVLI, ziyarette Aziz Şehitlerimizin hatırasını yaşatmak üzere düzenlenen “Çanakkale Şehitlerimizin Hayatlarını Anlatan Proje” programına katılmak üzere Çanakkale’ye gelen Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyarette,  Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Çanakkale Şehitlerimizin Hayatlarını Anlatan projeyle ilgili bilgi verdi.

Yapılan görüşmelerin ardından Vali Orhan TAVLI, ziyaret anısına Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar’a 57.Alay Sancağı hediye etti.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir