TÜRKELİ ve AĞLIBOĞAZ MAHALLELERİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği’ne bağlı ekipler, Türkeli ve Ağlıboğaz Mahallesi’nde ara sokaklarda sıcak asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği’ne bağlı ekipler havaların normal seyrinde devam etmesinden yararlanarak hiç boş durmadan Ağlıboğaz ve Türkeli Mahallesi’ndeki ara sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyorlar.

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek şunları söyledi:

“Bu sene Ağlıboğaz ve Türkeli Mahallesi’nde ortaklaşa 14 sokağa asfaltlama çalışması yaptık. Bu da yaklaşık 37 bin metrekare civarında çalışma demek. Yaptığımız sokaklara zamanında bir asfalt dökülmüş ama sonradan bozularak araçların gitmesine büyük derecede engel oluyordu. Kısmet olursa bu yıl Belediye Başkanımız Musa Öztürk’ün talimatları doğrultusunda Kozan’ımızdaki bütün mahallelerinin sokaklarını asfaltlamayı planlıyoruz. Havanın yağışlı gitmesi sebebiyle çalışmalarımız bizleri biraz zorladı. Ama bu da demek değildir ki köylere hizmet gitmeyecek. Şu andaki çalışmalarımızı bir program dahilinde yürütüyoruz” diye konuştu.

Yapılan yol yapım çalışmalarından dolayı bazı yerlerde trafik sorununun olduğuna dikkat çeken Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, “Vatandaşlarımızın bu konularda biraz sabretmesi lazım. Şikayet etmek de haklılar ama çalışma tamamlandığında çok güzel olacak dedi.

“Halkımız bize güvensin ve inansın” diyen Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, “Kozan Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk’ün bizlere verdiği talimatlar doğrultusunda her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Türkeli Mahallesi’nde Cezmi Türk, Kandil, Kosova, Necip Fazıl, İklim, Yenigün, Yakamoz, Devran, Pelit, Fındık, İlayda ve Kutlay sokakta sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Bu süreçten sonra diğer kalan sokaklarda Kozan Belediyesi Yol Şantiye Şefliği ekipleri tarafından asfaltlanarak tamamlanacak.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir