TÜMSİAD Hatay Şubesi’nden AK Parti Hatay İl Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti haber

TÜMSİAD Hatay Şubesi’nden AK Parti Hatay İl Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan GÜLSÜREN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Hatay İl Başkanı Sn. İbrahim GÜLER’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan GÜLSÜREN Hatay’ın konumu itibari ile Tüm siyasi Partilerin ve STK’ ların işbirliği içinde Hatay ve Hatay Halkı için hizmet etmesinin çok önemli olduğunu  bunun içinde İdarecilere önemli görevler düştüğünü belirtti. Başkan GÜLSÜREN TÜMSİAD Hatay Şube Olarak Hatay için yapılacak olumlu projelerin tamamına destek vereceklerini ifade etti.Başkan GÜLSÜREN TÜMSİAD Hatay Şube olarak yeni görevinde AK Parti Hatay İl Başkanı Sn.İbrahim GÜLER’ e başarı temennisinde bulundu.

AK Parti Hatay İl Başkanı Sn. İbrahim GÜLER, Hatay Halkı için partili gözetmeden hizmet etmeyi  ve Hatay’ın her noktasına eşit derecede hizmet götürmeyi yol haritası olarak belirlediklerini Kapılarının tüm Hatay halkına açık olduğunu belirtti.Başkan GÜLER ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir