TROYA SİRKİ GEDİZ’DE

Gediz Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Gediz Kültür Merkezinde Troya Sirki tarafından unutulmayacak bir şov, Gedizli çocuklara sunuldu.

Sirk alanında ülke çapında gösteriler yapan Troya Sirki sahibi Tolga Kepenekli, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ın bize sağladığı olanaklar sayesinde Gediz’de gösteri yapma imkânı bulduk. Gediz Kültür Merkezinde iki seans halinde sahnelediğimiz gösterimizde akrobatlar, conklörler, illüzyonistler ve hayvanlı gösteriler ve ışıklı gösteriler ile çocuklara güzel anlar yaşattık. Salon Sirki olarak faaliyet gösteren sirkimize gösterdiği desteklerden dolayı Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve gösterilere katılan Gediz Halkı ve çocuklarımıza teşekkür ederim dedi.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ilçemizde çocuklarımıza yönelik kültür etkinlikleri kapsamında sirk gösterisi ile bir etkinlik düzenledik. Çocuklarımızın televizyonlardan gördükleri gösterileri canlı olarak izleyebilmeleri için Gediz’de sirk gösterisi planlaması yapılarak hayata geçirildi. Çocuklarımız sirk gösterileri ile unutamayacakları bir gün geçirdiler.” ifadesini kullandı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir