Travel Turkey’e Çeşme damgası

Türkiye’nin en önemli turizm beldelerinden birisi olan Çeşme, açtığı özgün stantla,  11. Travel Turkey Turizm Fuarı’na damga vurdu.

Granit taş döşemeleriyle oluşturulan sokak görüntüsü, plajlarının incecik kumu, dünyanın önemli sörf beldelerinden birisi olmasının vurgulanması, 9 durak 9 deneyim projesinin ahşap yön levhaları ile simgeleşmesi, tarihi Rum evlerinin ahşap panjurları ile dekore edilen ve Çeşme’ye özgü kokulu limon ve mandalini ve Alaçatı’nın meşhur turşusunun ikram edildiği Çeşme standı, Travel Turkey Turizm Fuarı’na farklılığı ile damga vururken, ziyaretçilerin ve medyanın da en çok ilgi gösterdiği stant oldu. Alaçatı Turizm Derneği Alaçatı Jazz Orkestrası ise gün boyu seslendirdikleri ezgilerle, ziyaretçilere müzik keyfi yaşattılar.

konuyla ilgili bültenimizi sunar, iyi çalışmalar dilerim.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir