Trakyalı Belediyeler Tarımı Ele Aldı

Trakya’nın, CHP’li belediye başkanları ve milletvekilleri “Trakya Tarımı ve Trakya Birlik” konulu toplantı için Tekirdağ’da bir araya geldi.

Trakya’nın, CHP’li belediye başkanları ve milletvekilleri “Trakya Tarımı ve Trakya Birlik” konulu toplantı için Tekirdağ’da bir araya geldi.

Süleymanpaşa ilçesinde bir otlede düzenlenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da yer aldığı toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, Kırklareli Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu ve Turabi Kayan ile belediye başkanları, parti il ve ilçe başkanları katıldı.

Açılış konuşmasını Genel Başkan Yardımcısı Osman Budak’ın yaptığı toplantıda, Türkiye’ye büyük bir girdi sağlayan tarım konusu ele alındı.

Görsel sunu eşliğinde “Trakya Tarımı ve Trakya Birlik” konusunun işlendiği toplantıda, katılımcılar kısa konuşmalar yaparak görüşlerini bildirdi.

Toplantı, konuşmaların ardından genel bir değerlendirme ile son buldu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir