TOYGARLI VE SÜMERLER MAHALLELERİNDE GÜVENLİK ÖNLEMİ!

Defne Belediyesi, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacı ile tespit ettikleri noktalarda gerçekleştirdikleri taş duvar yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Defnelilerin ihtiyaçlarına karşılık veren düzenlemeler kapsamında son olarak Toygarlı ve Sümerler Mahallelerinde taş duvar örme çalışması gerçekleştirdiler.

Yağışlardan ötürü yol ve can güvenliğini sağlamak amacıyla Toygarlı Mahallesi Zeytincik Sokak ile Sümerler Mahallesi Mozaik Sitesi yolunda taş duvar örme çalışmaları gerçekleştiren ekipler, oluşturdukları güvenlik bandı ile olası heyelan riskinin de önüne geçtiklerinin altını çizdiler.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, eğimli arazilerde meydana gelebilecek kaymaları önlemek için ihtiyaç duyulan noktalarda taş duvar örme çalışmalarını sürdürecekleri açıklamasında bulundular.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir