TORBALI’DA UÇURTMA AŞKINA ŞENLİK

TORBALI’DA  UÇURTMA  AŞKINA ŞENLİK

Torbalı Belediyesi tarafından 12.si düzenlenen uçurtma şenliği rengarenk görüntülere sahne oldu.

Torbalı Belediyesi tarafından  geleneksel hale getirilen uçurtma şenliğinin 12.si Özbey Mahallesi’nde düzenlendi. “Uçurtmalarımızla göklere ulaşıyoruz “ parolasıyla düzenlenen şenliğe ilgi yine yoğun oldu. Şenliğe katılan aileler sabahın erken saatlerinden itibaren Özbey’deki etkinlik alanını doldurdular. Aileler burada hem piknik yaptılar hem de hep birlikte eğlendiler. Torbalı Belediyesi tarafından 4000 adet uçurtmanın ücretsiz olarak dağıtıldığı şenlikte , konserler verildi çeşitli yarışmalar düzenlendi . Rüzgarın da müsait olmasıyla gökyüzünü süsleyen yüzlerce uçurtma olağanüstü bir manzara oluştururken özellikle çocukların sevinci görülmeye değerdi.

BAŞKAN GÖRMEZ, “HALKIMIZIN MUTLULUĞU EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ”

Uçurtma şenliğine ilginin her yıl katlanarak arttığını ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Özbey’deki şenliğimizi her yıl Nisan ayında olduğu gibi Nisan da aynı şevk ve heyecanla gerçekleştirdik. Tertemiz havada hem baharın gelişini karşıladık hem de çocuklarımızın sevincine, heyecanına ortak olduk. Belediyemiz halkımızın şenliğin tadını çıkarması için her türlü detayı düşündü. Şenliğimize katılanlar havanın da müsait olmasıyla çok güzel bir gün yaşadılar. Halkımızı mutlu görmek bizim için en büyük ödül değerindedir” dedi.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir