TEMİZLİK ÇALIŞMALARI hakkında

DEFNE BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN ÇOK FONKSİYONLU TEMİZLİK

Defne Belediyesi, ilçe genelinde  “Temiz Defne Temiz Gelecek” prensibi ile gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Defne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler; cadde, sokak, park, ibadethane ve okulların temizliğinin yanı sıra insan sağlığı açısından tehlike arz eden çöp konteynerlerinin de düzenli bakım ve hijyenini sağlıyor.

Özel yıkama aracı ile çöp konteynerlerinin yerinde temizliğini yapan ekipler, vatandaşların sağlığı için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyorlar.

Vatandaşların sıklıkla ziyaret ettikleri ibadethaneler ve sürekli temiz olması gereken okullarda geniş çaplı temizlik çalışması uygulayan ekipler, Defne’ye bağlı tüm mahallelerde gerçekleştirdikleri moloz kaldırma çalışmalarıyla da takdir topluyor.

Sağlıklı bir geleceğin, ancak temiz bir çevre ile mümkün olabileceğinin altını çizen çalışmalar gerçekleştiren Defne Belediyesi ekipleri; gönül işi ile yaptıkları temizlik hizmetinden bir an olsun taviz vermediklerini ifade ettiler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir