TEMİZ ÇEVRE TEMİZ GELECEK

Defne Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Defne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce sürdürülen genel temizlik çalışmalarında, Defne’ye bağlı tüm cadde, sokak, ibadethane, park ve okullarda düzenli temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Sağlıklı geleceğin, ancak ve ancak temiz bir çevre ile mümkün olacağı bilinciyle çalıştıklarını ifade eden ekipler, vatandaşların temiz, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşam sürmeleri adına gece gündüz çalıştıklarını belirttiler.

Çocukların tüm günlerini geçirdikleri okullardan, vatandaşların sıklıkla uğradıkları ibadethanelere; parklardan, cadde ve sokaklara kadar her noktada çalıştıklarını dile getiren ekipler, vatandaşların 444 53 24 numaralı Defne Belediyesi Halk Masası’nı arayarak, bina önlerine bıraktıkları molozların kaldırılmasını talep edebileceklerini duyurdular.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir