SİLİFKE BELEDİYESİ’NE HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Silifke Belediyesi’ne hizmet teşekkürü

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Kurtuluş Mahallesini ziyaret ederek vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını yerinde dinleyip yerinde inceledi. Mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Mustafa Turgut’a teşekkür ettiler.

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, hiçbir ayrım gözetmeksizin her bir mahalleyi karış karış gezerken, Kurtuluş Mahallesinin eksikliklerini yerinde inceleyip, kısa sürede bu ihtiyaçlarında tamamlanacağını belirtti.

Kurtuluş Mahallesi’nde vatandaşların taleplerini yerinde dinleyen Başkan Turgut, ‘Kurtuluş Mahallemizin ara yollarının büyük bir bölümü daha önce sıcak asfalt yapılmıştı. Mahalle merkezimiz başta olmak üzere Çayır, Fındıklı ve Hurma mevkilerinde de eksikliklerimizin büyük bir kısmını tamamladık. Mahallemize kazandırdığımız kapalı düğün salonumuzun yanına birde açıkta düğün yapılabilecek bir mekân kazandırdık. Hizmetlerimizi her mahallemize olduğu gibi Kurtuluş Mahallemize de ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini bir bir yerine getirmeye gayret gösteriyoruz’ dedi.

‘KURTULUŞ MAHALLEMİZE HAK ETTİĞİ DEĞERİ VE ÖNEMİ VERİYORUZ’

Kurtuluş Mahallesinin cazibe merkezi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut; ‘Mahallemiz bizim için ayrı bir önem taşıyor. Burada faaliyet gösteren düğün salonumuzun daha aktif hale getirilmesi için çevre düzenleme çalışmalarını gerçekleştirdik. Birde yanına açık havada düğün yapılabilmesi için güzel bir mekân yaptık. Bunun yanında Hurma, Çayır, Fındıklı gibi mevkilerde de eksik olan yol yama, stabilize ve asfaltlama gibi ihtiyaçları tamamladık. Çayır mevkiinde de çocuklarımızın ve her yaştan vatandaşlarımızın spor yapabileceği bir park yeri düşünüyoruz. Ayrıca Hurma bölgesinde balıkçılarımızın deniz yolu ile teknelerinin bulunduğu barınak yolunun bakım ve onarımını yaparak, yaz ve kış aylarında güvenli bir ulaşım yapmalarını sağladık. Fındıklı mevkiinde de bozuk olan yollarımızın bakımını gerçekleştirerek, mahalle merkezimizde bayanlarımızın ve çocuklarımızın rahat bir şekilde oyun oynayıp spor yapabilecekleri bir mekânı buraya kazandıracağız.

KURTULUŞ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TURGUT VE EKİBİNE TEŞEKKÜR’

Mahalle ziyareti sırasında Başkan Turgut ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek; ‘Başkanım, hizmetlerinizi gerek gazetelerden gerekse sosyal medya ile reklamlardan takip ediyoruz. Belediyemiz imkânları dâhilinde 88 mahalleye de gerçekten başarılı hizmetler gerçekleştiriyor. Bizlerde tabiî ki Kurtuluş Mahallesi olarak eksikliklerimizin tamamlanmasını ve sizlerden yeni taleplerde bulunmayı istiyoruz’ diye konuştular.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir