Şahinbey’in gururu Zehra madalya ile döndü

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü işitme engelli Judo sporcusu Zehra Özbey 57 kg’da Türkiye ikincisi oldu.

Küçük yaşlarda başladığı Judo sporunda önemli başarılara imza atan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu 22 yaşındaki işitme engelli Zehra Özbey, 26 Temmuz 2018 tarihinde Isparta, Işık Kent spor Salonu’nda yapılan Türkiye Şampiyonası’nda 57 kg’da Türkiye ikincisi olarak Gaziantep’in ve Şahinbey’in gururu oldu.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü işitme engelli Judo sporcusu Zehra Özbey’in elde ettiği başarıdan dolayı gurur duyduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Cuma Güzel, “Zehra bizim için önemli bir sporcu. Türkiye Şampiyonasına gitmeden önce kendisiyle bir araya gelmiş ve madalya sözü almıştık. Sporcumuz Türkiye Şampiyonası’ndan madalya ile döndü. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Daha büyük başarılar elde edeceğim
Başarılı sporcu Zehra Özbey, Gaziantep’e madalya ile dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Öncelikle benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Onursal Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ve Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e teşekkür ediyorum. Aldığım madalyayı başkanlarıma ve rahmetli babama armağan ediyorum. Bundan sonrada çok çalışarak şehrime ve kulübüne daha büyük başarılarla döneceğim” diye konuştu.
Zehra Özbey turnuvada gösterdiği başarı sonrasında Milli Takım seçildi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir