Şahinbey Belediyesi’nden Şenyurt Mahallesi’ne sosyal tesis

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şenyurt Mahallesi’ne inşa edilen sosyal tesis ve taziye evinin yapımıyla ilgili incelemelerde bulundu.

Her mahalleye bir sosyal tesis ve taziye evi yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şenyurt Mahallesi’ne yapılan sosyal tesis çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

Mahallemize hizmet verecek
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir sosyal tesis ve taziye evi inşa ettiklerini belirterek, “Her mahallemize bir sosyal tesis projemiz kapsamında Şenyurt Mahallemize de sosyal tesis ve taziye evi inşaatımız başladı. Burada boş alan olmadığı için şimdiye kadar sosyal tesisimizi yapamamıştık. Buradaki evleri kamulaştırıp yıkarak, onun yerine sosyal tesis ve taziye evi inşa ediyoruz. Çok yakın zamanda tesisimizi bitirip Şenyurt Mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Sosyal tesisimizin Şenyurt Mahallemize ve Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Başkanımız bizi kırmadı
Şenyurt Mahalle MuhtarıŞükrü Eriş, mahalle sakinlerinin sosyal tesisi ve taziye evi isteğini geri çevirmediği için Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiğini belirterek, “Şenyurt Mahallemiz için çok önemli bir projeye imza atılıyor. Benim için böyle bir projenin hayata geçirilmesi gurur verici bir olay. Başta Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir