PTT’DEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE NEZAKET ZİYARETİ

Ptt Samandağ Müdürü Ali Ekber Göktaş ve Ptt Hatay Başmüdürlüğünden Pazarlama Müdürü Nihat Gezer, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’ı ziyaret ettiler.

Samandağ Belediyesi ve Ptt ile kurumsal anlamda çalıştıklarını ve Başkan Mithat Nehir’e bu işbirliğinden dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Samandağ ilçesinin daha iyi yerlere gelmesi için kurumlar arasında hizmet odaklı yapılan ortak çalışmaların öneminden bahsettiler.

Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde insan odaklı hizmet anlayışıyla çalıştıklarını ve kurumsal çalışmaları önemsediklerini belirtti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir