PERSONEL ALIMI İÇİN KURA ÇEKİLDİ

Batman Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 sosyal hizmet çalışanı alımı için başvurucular arasından noter huzurunda kura çekilişi yapıldı.

 

İş-Kur üzerinden verilen ilana başvuranlarla yapılan mülakatların ardından şartları uygun olan 131 başvurucu arasında, kura çekilişi sonucu 4 asil 4 yedek isim belirlendi.

 

Belediye konferans salonunda yapılan kura çekilişine Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Yürük, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Şirin Yavuz, Batman 3. Noter Katibi Hüseyin Mesut Eskiyecek, kuraya katılan başvurucular ile yakınları katıldı.

 

Batman 3. Noter Katibi tarafından, katılımcıların huzurunda çekilen kuralar sonucu Abdulkadir Özdemir, İkram Balandi, Seda Güneş ve Tuba Karuç asil isimler olarak belirlenirken, Ayşegül Turan, Hatice Satıç, Dilek Çelik ve Ferhat İşliyen ise yedek listede yer aldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir