OSMANİYE BELEDİYESİ ANLAMLI BİR NİKÂHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

OSMANİYE BELEDİYESİ ANLAMLI BİR NİKÂHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Osmaniye Belediyesi 10 Nisan Polis teşkilatının kuruluş yıl dönümünde anlamlı bir nikâha ev sahipliği yaptı.

Polis Memuru Özlem Özek ve Komiser Yardımcısı Onur Şahin, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173’üncü yıldönümünde hayatlarını birleştirdiler.

Osmaniye’de görev yapan Polis Memuru Özlem Özek ve Komiser Yardımcısı Onur Şahin’in nikahlarını Belediye Başkanı Kadir Kara kıyarken, şahitliğini ise Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve eşi Kudret Gökduman yaptı.

Polis Memuru genç çiftler 10 Nisan Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümü olması nedeniyle salona resmi tören kıyafetleri ile nikâh masasına oturdular.

Çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Başkan Kara, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünde emniyet teşkilatının iki mensubunun nikâhlarını kıymaktan mutluk duyduğunu belirterek, “Bir ömür boyu rütbe farkı gözetmeksizin sizleri karı koca ilan ediyorum. Allah hayırlı ve mübarek eylesin” dedi.

Başkan Kadir Kara, aile cüzdanını genç çiftlere vermek üzere Emniyet Müdürü Gökduman’a teslim etti.

Osmaniye İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ise; “Evlilik karşılıklı birbirine saygıyı ve sevgiyi gerektiriyor. Allah çiftimizi mutlu mesut etsin. Yuvayı dişi kuş yapar diye bir sözümüz var. Ondan dolayı cüzdanı hanımefendiye veriyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Mutluluklar dilerim.” diye konuştu.

Polis çiftler ise nikâh tarihi olarak Polis Bayramı’nı özellikle seçtiklerini belirterek, “Böyle bir günde evlenmekten çok mutluyuz. Bir ömür boyu mutlu olmak istiyoruz” diye konuştular.

Belediye Evlendirme Dairesinde gerçekleşen törene, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile çok sayıda genç çiftin meslektaşı katıldı.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir