OSMANGAZİ HANIMLAR SPOR VE KÜLTÜR MERKEZİ TAMAMLANDI

Karaman Belediyesi’nin hanımlara yönelik hayata geçirdiği önemli hizmetlerden birisi olan ve Osmangazi Mahallesi’nde yapımına başlanan Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi’nde çalışmalar tamamlandı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, merkezde incelemelerde bulundu.

Yatırım, proje ve hizmet üretmeye devam eden Karaman Belediyesi, yeni bir hanımlar spor ve kültür merkezini daha Karaman’a kazandırdı. Osmangazi Mahallesi’nde yapımına başlanan spor ve kültür merkezi tamamlandı. Karaman Belediyesi’nin tüm çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yapımı tamamlanan hanımlar spor ve kültür merkezinde incelemelerde bulundu.

“Karamanlı hanımlar için, günlük hayatın stresinden biraz uzak kalarak eğlenceli vakit geçirebilecekleri, aynı zamanda el sanatlarını öğrenebilecekleri, spor faaliyetlerinde bulunabilecekleri bir merkezi daha Osmangazi Mahallesi’ne inşa ettik” diyen Başkan Çalışkan yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Osman Gazi Mahallemiz de bulunan yeni Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi, 1942 metrekare alan üzerinde ve 350 metrekare kapalı alana sahip. Bu merkezin içerisinde; toplantı salonları, sergi ve spor alanları, duş, lavabo ve mescid bulunuyor.

Osmangazi Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi Karaman’da üçüncü merkez. Bir diğerinin yapımı ise Larende Mahallesi’nde devam ediyor. Buranın yapımı da önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Böylece 2017 yılı itibari ile hanımlar spor ve kültür merkezlerimizin sayısı 4’e ulaşmış olacak. Karamanımıza hayırlı olsun.”

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir