“ONLAR BİZİM EMANETİMİZ”

 

Anamur Belediyesi   engelli  vatandaşların  rahat gezebilmesi için yol hizmeti sağladı.

Ören Mahallesinde Ali Özkök  ve Kalınören Mahallesinde  ikametgâh eden   Hacı Veli Yaşar isimli vatandaşların  evden çıkmakta zorlandığını, kaliteli vakit geçiremediğini tespit eden Anamur Belediyesi duruma el koydu. Anamur Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, engelli vatandaşların en rahat kullanabileceği şekilde yol çalışması, parke döşemesi gerçekleştirdi.

Yol yapım çalışmasının bitmesinin ardından, ailelere ilk hayırlı olsun ziyaretini Anamur Belediye Başkanı   Mehmet Türe ve ekibi gerçekleştirdi.

2009 yılında yönetime geldiğimizden beri “engelli vatandaşlarımız bizim emanetimizdir”  anlayışı ile hizmet ettiklerini belirten Başkan Türe “ İmkanlarımız doğrultusunda, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Engelli vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde hareket edebilmesi için  gerek fiziki çalışmalar yapmak, gerek sosyal aktiviteler yapmak  boynumuzun olarak biliyoruz. Biz halka hizmetin hakka hizmet olduğu anlayışındayız ve bu anlayışla yolumuza devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir