Onikişubat Belediyesi, Miraç Kandili Mesaj

MAHÇİÇEK “ MİRAÇ KANDİLİMİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren Miraç Kandili nedeniyle barış mesajı veren Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.

“Peygamber Efendimizin (S.A.V) miraca çıktığı ve Allah’ın huzuruna kabul edildiği bu kıymetli güne ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Bu niyet ile yola çıkıp, birbirimize sevgi ve saygı çerçevesi içinde, yardımcı olmamız gerekir. Böyle önemli bir gün de yüce Allah’tan tüm İslam âlemine barış ve huzur vermesini niyaz ederim. Bizler birlik ve beraberlik içinde, el ele verip daha güzel bir Türkiye için çalışacağız. Bu mübarek Miraç Kandilinde dua ile sohbet edip, kalplerimizi aydınlatalım inşallah.

            Ebedi kurtuluşumuz olan Miraç kandilimiz tüm Müslüman âlemi için güzelliklere vesile olsun inşallah. Bu kutlu gecede Rabbimizden incinmiş kalpleri birleştirmesini, hata ve günahlarımızı bağışlamasını diliyorum. Allah bizleri, ülkemizi, birliğimizi ve dirliğimizi her türlü olumsuzluktan, kötülüklerden korusun inşallah.

            Miraç kandilinizi kutluyor, barışa, huzura, refaha ve hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir