ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI

Onikişubat Belediyesi, Kasım Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kahramanmaraş merkez ilçe Onikişubat Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek başkanlığında gerçekleştirildi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantı; açılış, yoklama ve eski tutanak özetinin okunmasıyla başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden toplantıda gündemde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Belediye Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri Şu Şekildedir:

1– Yaylaüstü Mahallesinde belediyemizce yapılan Bilgi ve Kültür Evine isim verilmesi teklifi

2. Merkez mahallelerimizde ki parkalar, siteler ve çocuk bahçelerinde kullanılmak üzere, özel oyun grupları ve fitness aletleri alım işinin 01.11- 2017 – 01.06.2018 tarihleri arasında yıllara sari olarak yapılması teklifi

3. Hasancıklı Mahallesi Rekreasyon alanına yaptırılacak olan Uğur Böceği ve Kelebek Müzesi, Arasta, İdari Bina ve Nikah Salonu yaptırılması işinin 01.11.2017 – 31.10.2018 tarihleri arasında yıllara sari olarak yapılması teklifi

4. Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün görev ve çalışma yönetmeliğinin görüşülmesi teklifi

5. İmar Plan Tadilatlarının görüşülmesi teklifi

 

Onikişubat Belediyesi Meclis Kasım Ayı toplantısı dilek ve temennilerin ardından kapanış yapıldı. Gündemde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir