NOVA MEDYA GRUP ORTA KARADENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRÜMÜZ SEDEF GEÇER SAMSUN ESNAF VE SANATKARLAR ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI HACI EYÜP GÜLER BEYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

NOVA MEDYA GRUP ORTA KARADENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRÜMÜZ SEDEF GEÇER SAMSUN ESNAF VE SANATKARLAR ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI HACI EYÜP GÜLER BEYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Orta Karadeniz Bölge Koordinatörümüz Sedef GEÇER hanımefendi Samsun ili çalışmaları çerçevesinde esnaf ve sanatkarlar Odalar birliği Başkanı sayın Hacı Eyüp GÜLER ile esnaf ve sanatkarların sorunlarını hakkında bilgi aldı. Samsun esnafı ile ilgili projelerini ve birlik çalışmalarını Koordinatörümüz Sedef GEÇER’e aktaran oda başkanı sayın GÜLER hİzmetlerimize hızla devam etmekteyiz dedi.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir