MÜSİAD’ın kaynaştıran pikniği

MÜSİAD’ın kaynaştıran pikniği

 

MÜSİAD Adana’nın her yıl gerçekleştirdiği ‘Piknik’ etkinliğinde üyeler aileleri ile birlikte bir araya gelme imkanı buldu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı piknikte büyükler Adana ve geleceğini konuşurken çocuklar doyasıya eğlendi.

 

MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, her yıl gerçekleştirilen piknik organizasyonunun üyelerin kaynaşmasının yanı sıra yeni projeler, ortaklıklar ve  yeni iş fikirlerinin konuşulmasına platform sağladığını söyledi. MÜSİAD Adana üyelerinin çok farklı sektörlerde katma değer yaratan, ihracat gerçekleştiren şirket yöneticileri olduğuna dikkat çeken Kavak, “Baharı Adana’nın güzellikleriyle karşılıyoruz. Eş ve çocuklarımız birbirleriyle  tanışıyor, kaynaşıyor. Bizler de şehrimizin, ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacak iş ve projeleri konuşuyoruz” dedi.

Çatalan HES İşletme Müdürlüğü sosyal alanında gerçekleştirilen piknik organizasyonuna Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, Çatalan HES İşletme Müdürü Hasan Kahraman, MÜSİAD Adana Üyeleri ve çok sayıda iş insanı katıldı.

 

 

NOVA MEDYA

EBRU BEKEN

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir