Merinos yaz şenlikleri başladı

Erdemoğlu Holding bünyesinde yer alan Merinos Halı Geleneksel 7.Yaz Şenlikleri başladı.
Dülük ormanlarında yapılan ve üç hafta sürecek olan Merinos Yaz Şenliklerine Merinos bünyesindeki 2700 çalışan katılıyor. Şenliklerde 10 yılını ve 15 yılını dolduran çalışanlara da teşekkür plaketi ve altın hediye ediliyor. Şenliklere katılanlar yerel sanatçılar eşleğinde gönüllerince eğlendiler.
Dülük ormanlarında gerçekleştirilen Geleneksel 7. Merinos Yaz Şenliklerinde 10 ve 15 yılını dolduran çalışanlara teşekkür plaketi ve altın hediye edildi. İlk gün şenliklere yaklaşık bin çalışan katıldı. Çalışanlara plaketlerini veren Erdemoğlu Holding yönetim kurulu üyesi Mehmet Şeker yaptığı konuşmasında tüm çalışanlara teşekkür etti. Şeker, “ Merinos olarak Gaziantep’te doğup tüm dünyaya halı satmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerin emekleriyle büyüyoruz. Bu başarı sizlerin emekleriyle gerçekleşti. Hep beraber çalışmaya üretmeye ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim“ diye konuştu.
Üç hafta sürecek olan Yaz Şenliklerine yaklaşık 2 bin 700 çalışanın katılacağı bildirildi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir