MASAL ŞATOSU 4. ÇOCUK AKADEMİSİ SONA ERDİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu’nun bir geleneğe dönüştürdüğü, bu yıl 4.’sü düzenlenen Çocuk Akademisi’nde eğitim gören çocuklar kursları başarılı bir şekilde tamamlayarak sertifikalarını aldılar.
Her yıl düzenli olarak 7 farklı branşta eğitim veren Çocuk Akademisi’nde bu yıl Yaratıcı Drama, Nostaljik Çocuk Oyunları, Yaratıcı Düşünme Oyunları, Kutu Oyunları, Yaratıcı Yazma, Seramik ile Tasarım ve Yaratıcılık atölyelerinde eğitim gören çocuklar kursları başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.
Birbirinden farklı branşlardaki eğitimlerin bir arada sunularak verildiği ve 2 hafta boyunca süren akademide, 7-11 yaş arası çocukların katılımıyla sanat ve oyun pedagojisine yönelik eğitimler verildi. Ayrıca akademi süresi boyunca çocuklar için masal anlatımları, interaktif gösteriler ve gezi programları düzenlendi. Masal Şatosu’nda gerçekleştirilen 4. Çocuk Akademisi’nde, 7-11 yaş arası çocuklar için yaratıcılığı artırmaya yönelik takım oyunları da oynandı. Çocuk Akademisi’ni başarıyla tamamlayarak sertifika alan çocuklar, Çocuk Akademi’sinden çok memnun kaldıklarını ve atölyeleri çok sevdiklerini ifade ederek Büyükşehir Belediyesi yetkililerine kendilerine bu imkânı sağladıkları için teşekkür ettiler.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Masal Şatosu’nda düzenlenecek olan etkinlikler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların 0222 300 00 15 numaralı hattan kendilerine ulaşabileceklerini ifade ettiler.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir