MAHALLELİLERİN ŞİKAYETİ DEĞERLENDİRİLDİ, METRUK YAPI YIKILDI

Batman Belediyesi, kent merkezinde atıl durumda bulunan ve madde bağımlıları tarafından kullanılan metruk yapıları, mahalle sakinlerine tedirginlik vermesi nedeniyle tek tek yıkıyor.

Mahalle sakinlerinin şikâyetleri doğrultusunda harekete geçen Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü yıkım ekipleri, Kısmet Mahallesi 812. Sokakta bulunan ve madde bağımlılarının kullandığı tek katlı metruk binanın yıkımı resmi prodesürleri uygulayarak gerçekleştirdi.

Can güvenliğini açısından tehlike oluşturduğu ve çevreye rahatsızlık veren amaçlar doğrultusunda kullanıldığı gerekçesiyle metruk binanın yıktırılması talebinde bulunan mahalleliler, yıkım taleplerini yerine getiren belediye yönetimine ve ekiplerine teşekkür ettiler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir