Lastikli Rafting Yarışması Havadan Görüntülendi

Lastikli rafting yarışması havadan görüntülendi Kahramanmaraş’ta kamyon ve traktör lastiği bulan yarışmaya katıldı. Kahramanmaraş’ta düzenlenen rafting yarışmasında 120 kişi, kamyon ve traktör lastikleriyle kıyasıya yarıştı. Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesi Helete Mahallesi’nde Motocross Ofroad Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ve mahalle halkının organizesinde 3’üncü lastikli rafting yarışması yapıldı.
“Lastiğini Al da Gel Rafting Yarışması” adı altında yaklaşık 120 kişi, kamyon ve traktör lastikleriyle rafting coşkusu yaşadı.
Göksu Çayı üzerinde görsel şölen ve farkındalık oluşturmak adına düzenlenen yarışlara köylüler de lastiklere binip rafting yaptılar.
Renkli anların yaşandığı yarışmalarda birinci, ikinci ve üçüncüye altın para ve kupaları verildi.
Lastikli rafting yarışlarının önümüzdeki yıllarda da devam edeceği öğrenildi.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir