KULUNCAK STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ankara da’ Malatya Tanıtım Günleri ‘nde İlçemiz Kuluncak standı’ da yer aldı. Açılan bu stantta Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ, Başkan yardımcısı Bülent ŞAHİN, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Halil İbrahim ARDUÇ katılımıyla Kuluncak tanıtımı yapıldı. Kuluncak bayanları tarafından yapılan el emeği göz nuru bakır ve ahşap işlemeler, madenler ve ilçemize ait yöresel yiyecekler  ve birçok ürün sergilenerek  İlçede yapılan ve yapılacak olan faaliyetler hakkında da Kuluncaklı ve Malatyalı hemşehrilerimize bilgi verildi. 14.10.2017 günü İlçemiz Alvar mahallesi nüfusuna kayıtlı olan sanatçı Özlem BÜYÜK ün konseride büyük bir ilgi ile izlendi. Kuluncak Belediyesi’nin standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ “ İlçemizde bulunan yer altı zenginlikleri ve termal sıcak suyu ile Malatya’nın gözdesi haline geleceğine, ekonomik açıdan ileri seviyeye geleceğine olan inancımız tamdır. Bunun için atılması gereken adımları atıyoruz atmaya da devam ediyoruz” dedi.

 

PARYA NOJAVAN

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir