Korkuteli Sanayi Sitesi toz ve çamurdan kurtuldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Korkuteli ilçesi Sanayi Sitesi’ni sıcak asfaltla kapladı. Sanayi sitesi toz ve çamurdan kurtuldu.

Antalya genelinde asfaltsız yol bırakmamak için hummalı bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Sanayi Sitesi’nin asfalt çilesine son verdi. Geçtiğimiz ay sanayi sitesi içerisinde eksik kalan altyapı çalışmalarını tamamlayan ekipler, kilit taşlarını sökerek, sokakları sıcak asfaltla kapladı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İsa Akdemir, çalışmaları denetleyerek, bilgi aldı. Akdemir’e Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Memioğlu, Sanayi Kooperatif Başkanı Lütfü Yapıcı ve çok sayıda sanayi esnafı eşlik etti.
Sanayi esnafı memnun
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin çalışması sanayi esnafının yüzünü güldürdü. Esnaf Abdi Kaçar, “Özellikle kışın çok zor durumda kalıyorduk. Yağmur çamur perişan oluyorduk. Büyükşehir Belediyesi sayesinde bu sorunlardan kurtuluyoruz. Başkan Menderes Türel’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Ramazan Burnak ise “Büyükşehir Belediyesinin alt yapı çalışmalarını kısa sürede tamamlaması ve yollarımızı asfaltlaması bizleri çok mutlu etti” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir