Kırşehir’de Jeotermalle Zamsız Isınılacak

Kırşehir’de, jeotermal ısınma bedellerine kış sezonu için zam yapılmayacağı bildirildi.

Kırşehir Jeotermal Turizm ve Sanayi AŞ’den yapılan yazılı açıklamada, şirket yönetim kurulunun 2018/2019 kış sezonunda uygulanacak jeotermal birim fiyatlarının, geçen yılla aynı kalmasını kararlaştırdığı belirtildi.

Buna göre 2018/2019 kış sezonunda da resmi kurum binaları için metrekare ısıtma bedelinin 14,92 lira, konutlar için 12,8 lira ve iş yerleri için ise 13,47 lira olarak uygulanacağı aktarılan açıklamada, abonelerin hesaplanacak yıllık ısıtma bedellerini, ilk taksiti 2018 Eylül ayı içerisinde olmak üzere aylık 5 eşit taksitte ödeyebilecekleri gibi tamamını ekim ayı sonuna kadar peşin ödemeleri halinde yüzde 5 indirimden yararlanabilecekleri kaydedildi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir