KIRIKHAN BELEDİYESİNİN MEHMETÇİĞİMİZE DESTEĞİ HER ALANDA DEVAM EDİYOR

KIRIKHAN BELEDİYESİNİN MEHMETÇİĞİMİZE DESTEĞİ HER ALANDA DEVAM EDİYOR

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Zeytin Dalı operasyonlarında Kahramanca savaşan Mehmetçiğimize desteğini her alanda devam ettiriyor.

Başkan Yavuz bu bağlamda, Belediye temizlik işleri müdürlüğüne vermiş olduğu özel talimatlar doğrultusunda Sınır Ötesindeki Askerlerimizin temiz bir ortamda görev yapması için, Karakaya Çadır kentte Kullanılmak üzere gönderilecek Konteynırlar Kumlu Belediyesine teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “Yedi düvelin üstümüze geldiği bu günlerde Zeytin Dalı operasyonlarında Kahramanca mücadele edip, canını, kanını göz kırpmadan veren Mehmetçiğimize, Ülkemiz, Milletimiz, bütün Kırıkhan’ lı hemşerilerim ve şahsım adına sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.

Bizlerde Mehmetçiğimize her alanda destek olmayı farz kabul edip o doğrultuda imkânlarımız dâhilinde ki her türlü hizmeti gece – Gündüz demeden devam ettirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Vatanımız, Milletimiz için Canını – Kanını veren Mehmetçiklerimize ne yapsak azdır.

Allah (c.c) Vatanımızda gözü olup bizleri parçalayıp yok etmek isteyenlere fırsat vermesin” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir