Kadirli’de “İş Arama Becerileri Geliştirme Semineri”

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından 160 öğrenciye iş arama becerilerinin geliştirilmesi seminer verildi.

Kadirli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü Kadirli’de eğitim gören öğrencilere çalışma hayatına adapte olmalarını kolaylaştıracak, meslek arama becerilerini artıracak, nitelikli meslek sahibi olmak ve çalışma hayatına girişimciliği anlatmak amacı ile seminer düzenlendi.

Kadirli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdür Vekili Ahmet Direk yönetiminde, İş ve Meslek Danışmanı Yaşar Yiğitoğlu’nun sunumu ve anlatımı ile gerçekleştirilen seminerde mesleklerin tanıtımı, çalışma hayatında olabilecek zorlukların, fırsatların, işçi-işveren ilişkilerinin, finansal yönetimin, yöneticiliğin çalışma hayatına dair birçok olgu ve değerin tanımlamaları yapıldı.

Kadirli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdür Vekili Ahmet Direk, “Gerçekleştirmiş olduğumuz İş Arama Becerilerini Geliştirme Seminerinin, gerek katılımdaki yoğunluk ve seminere olan ilgi ve alakadan dolayı çok memnunum. Sadece katılımın sayısal olarak fazla olması değil, seminer esnasında da öğrenciler tarafından yapılan düşünsel katılımlarda bizleri fazlasıyla memnun etti. Buda gösteriyor ki bu ve buna benzer yaptığımız eğitimlerin, seminerlerin, toplantı etkinliklerin amacına uygun olduğu ve hedef kitleye temas ettiğimizin ve olumlu sonuçlar aldığımızın ispatıdır” dedi.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir