İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN SAHİLDE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşların yoğun olarak kullandığı sahil bandında vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti verdiklerini belirtti. İskenderun Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sistem kurulumu tamamlanan metro hızlı internet; ücretsiz olarak halkın kullanımına açıldı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ

Hedeflerinin “Akıllı Kent” kapsamında halkın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda ilk etapta 5 ayrı sosyal alanda ücretsiz WİFİ hizmetimiz devrede. İlçelerimizi de kapsayacak uygulamada farklı noktalarda ücretsiz WİFİ hizmetini hayata geçirmeye devam edeceğiz. İskenderun’umuzun birçok yerinde daha montaj çalışmalarımız devam edecek” dedi.

GÜNÜN HER ANI ÜCRETSİZ BAĞLANTI

Başkan Seyfi Dingil,” İskenderun sahil bandında cep telefonlarından, tabletlerden kesintisiz ve ücretsiz WİFİ sistemi sayesinde güvenli internet hizmetine T.C no ve doğum tarihini girerek ulaşılabiliyor. İskenderun 1, 3,5 nolu sosyal tesisleri ve civarı, Down Cafe ve civarı, Anıt Alanı ve iskele civarında bulunan ücretsiz Metro Hızlı Wifi hizmetini vatandaşlarımız günün her anı rahatlıkla kullanabilir. Ücretsiz WİFİ uygulamasının İskenderunlu hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir