İLİMİZ(MERSİN) ETWINNING PROJELERİNDE TÜRKİYE 1.Sİ OLDU.

2017-2018 Eğitim öğretim yılında ilimizdeki öğretmenlerimizin yürüttükleri ulusal ve uluslararası eTwinning projeleri, YEĞİTEK bünyesindeki eTwinning Türkiye Ulusal Destek servisi ve Brüksel’de bulunan Merkezi Destek Servisi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, 8 ilçemizde bulunan 76 okulda görev yapan;

-123 öğretmenimiz 207 Ulusal Kalite Etiketi ,

– 66 öğretmenimiz  102 Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmiştir.

Bu sonuçlara göre ilimiz 2018 yılında , eTwinning Ulusal-Avrupa Kalite Etiketleri, ödül alan öğretmen sayısı ve okul sayısı alanlarında rekor sayılarla Türkiye 1. si olmuştur. Bu başarıda emeği geçen okullarımızı, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir