HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR

Anamur Belediyesi, ilçe sınırlarında dünyaya yeni gelen bebeklerin ailelerine ‘Hoş geldin bebek” hediye ediyor.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’in ikinci dönem projelerinden olan “Hoş geldin Bebek”  projesi şu ana kadar binlerce anne ve bebeğe ulaşmış durumda.

Projenin fikir babası  olan Anamur Belediye Başkanı  Mehmet Türe her yaş grubundan insana hizmet etmek, hayatını kolaylaştırmak, acı ve tatlı anında yanında yer almak için gayret ettiklerini belirtti.

Proje hakkında bir takım değerlendirmelerde bulunan Başkan Türe   “Geleceğimizin ışıkları olan yeni doğan bebeklerimizi unutmamalıyız. Onlar bizim olduğu kadar Anamur’umuzun ve ülkemizin de geleceği. Bütün gayretlerimiz, onlara daha iyi bir gelecek hazırlayabilmek içindir. Temennimiz, gelecekleri aydınlık, müreffeh ve daha huzurlu ve mutlu olsun.” Dedi

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir