HBB ZEYTİNYAĞI FABRİKALARINDA DENETİM GERÇEKLEŞTİRİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 3.bölge Zabıta Amirliği ilçe genelinde faaliyet gösteren zeytinyağı üretim tesislerinde denetimler gerçekleştiriyor.

Vatandaşların gönül rahatlığıyla zeytinyağlarını tüketebilmeleri amacıyla ilçe genelinde üretim tesislerinde denetimler gerçekleştiren HBB Zabıta ekipleri, zeytinyağının üretiminin yapıldığı bölgeleri ve makineleri titizlikle kontrol etti.

Denetimde zeytinlerin muhafaza edildiği yerlerin de temizliğini kontrol eden HBB gıda mühendisleri, hijyen konusunda hassasiyet gösterilmesi gerektiğinin altını çizerek, fabrikalara gerekli uyarılarda bulundu. İlçe sınırları içerisinde bulunan zeytinyağı tesislerine denetimler gerçekleştirdiklerini belirten yetkililer, denetimlerini zeytin sezonu boyunca titizlik ile sürdürecekler.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir