HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN ALTYAPI OYUNCULARI FIBA YOLUNDA

Hatay Büyükşehir Belediyespor U-15 Kız Basketbol Takımı’nın yetenekli oyuncuları,  ‘FIBA Altyapı Gelişim Projesi’ kampına hazırlanıyor.

Liglerde gösterdikleri üstün başarılarla yeteneklerini ispat eden başarılı sporcular İdal Yavuz ve Gamze Güzel,  18-22 Aralık 2018 tarihleri arasında Romanya’da düzenlenecek FIBA Altyapı Gelişim Projesi kampına katılmak üzere hazırlıklarını yapıyor.

Milli Takım kadrosunda yer alan İdal Yavuz ve takım kampına dâhil edilen Gamze Güzel, Romanya öncesinde 14-17 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan U-15 Yıldız Kız Takım geniş sporcu kampına katılarak hazırlıklarını gerçekleştirecek.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir