Hatay Büyükşehir Belediyesi Hizmeti

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Antakya’ya bağlı Kuzeytepe Mahallesi’ne çok amaçlı salon kazandırıyor.HBB Yönetimi, mahalle kültürünün vazgeçilmez öğesi olan bir arada yaşama olgusunun devamını sağlayacak ve Kuzeyepe halkının keyifli vakit geçirmesini olanaklı kılacak salonların yapım çalışmalarına hızla devam ettikleri bilgisini verdi.
1170 Metrekare alanda yapılan 750 metrekarelik çok amaçlı salon 350 kişi kapasiteli olacak. Kalan kısmının muhtarlık binası olarak hizmet vereceğinin bilgisini paylaşan HBB ekipleri, salonu en kısa sürede tamamlayarak Kuzeytepe halkının hizmetine sunulacağını ifade etti.

 EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir