HASSA VE KIRIKHAN İLÇE BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti teşkilatlarının her zaman halkın hizmetinde olduğunu belirtti. Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “sorumluluk alanlarımız farklı olsa da bir tek sorumluluğumuz var, o da bu millete hizmet etmek. Bizler belediye nezdinde, sizler teşkilat nezdinde halka hizmet ediyorsunuz. Bizler yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kolları üyelerimiz, gençlik kolları üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte her zaman çok güzel ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ise Hatay genelinde ilçe belediyelerine ve teşkilatlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

BEYAZAY DERNEĞİNDEN ZİYARET

Öteyandan Beyaz Derneği Mersin Beyazay Derneği Başkanı Gökhan Arsu’da İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir