Genel Sekreter Aksoy’dan Lapseki ziyareti

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacı ile Lapseki’ye gitti. Aksoy, Yenice ziyaretinde, vatandaşlar ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, beraberinde İl Genel Meclis üyeleri Sayın Tayfun Sevim, Sayın Hasan Engin, Lapseki İlçe Özel İdare Müdürü Sayın Ahmet Alkan ile birlikte Lapseki ve köylerini ziyaret ederek yapılan ve devam eden yatırımları yerinde inceledi. Ziyarette Lapseki Hükümet Konağı çalışmalarını yerinde inceleyerek başlayan Genel Sekreter Aksoy, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yapılan incelemelerin ardından Karaömerler köyünü ziyaret eden Aksoy, burada köy muhtarı ve vatandaşlarla görüştü. Aksoy, görüşmelerin ardından Lapseki ziyaretini sonlandırdı.

Sabiha BAŞARAN

Sabiha Başaran

Çapanoğlu Medya Grup’un Yerel Yönetim Asistanı olana Sayın BAŞARAN 01 Ocak 1991 Mut/MERSİN doğumludur. Gaziantep Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunu ve Gaziantep Üniversitesi’n de formasyonunu tamamlayarak Biyoloji öğretmeni olmuştur. Çapanoğlu medya grup'ta iş yaşantısına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir