FINDICAK KÖYÜNDE SONBAHAR TEMİZLİĞİ

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin genel temizliği ile ilgili yürüttüğü temizlik çalışmalarının yanı sıra mahalle statüsüne dönüşen köylerde de sonbahar temizliğine başladı. Planlanmış günlük rutin temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdüren belediye temizlik ekipleri, son olarak ilçe merkezine 19 km uzaklıkta ki Fındıcak köyü mahallesinde, kapsamlı bir temizlik operasyonu gerçekleştirdi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Fındıcak köyü mahallesinde sokak ve caddelerin yanı sıra camii, okul, park, bahçelerde de temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi. Ağaçlardan dökülen yaprakları ve yol kenarlarında ki otları da temizleyen ekipler, köy içinde bulunan tarihi hamamı yıkayarak, temizlik çalışmalarını tamamladı. Titizlikle yürütülen temizliklik çalışmalarının ardından duyduğu memnuniyeti dile getiren Fındıcak köyü Muhtarı Ali Yurt, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk ve ekibine teşekkür etti.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın direktifleri doğrultusunda son bahar temizliği çalışmalarına yoğun bir şekilde başladıklarını anlatan Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, hem süpürme hem de yıkama işlemlerinin ilçenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarında devam edeceğini söyledi.

 

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir