ESMEK KURSİYERLERİ İFTARDA BULUŞTU

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı sebebiyle düzenlediği iftar yemeğinde ESMEK kursiyerlerini ağırladı. İki ayrı merkezde düzenlenen iftara CHP Milletvekili Adayları Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Rabia Akman,Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilleri Önder Tuna ve Aydın Ünlüce katıldı.Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) kursiyerleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Emek Eğitim Merkezi ve Turistik El Sanatları Merkezi önünde kurulan iftar sofralarına CHP Milletvekili Adayları Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Rabia Akman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilleri Önder Tuna ve Aydın Ünlüce katıldı. İki ayrı merkezde düzenlenen iftar yemeklerine yaklaşık 1050 vatandaş iştirak etti.Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla
kurulduğu günden bu yana yüz bine yakın kursiyere eğitim veren ESMEK’te eğitim gören vatandaşlar düzenlenen iftar yemeği nedeniyle Büyükşehir yetkililerine teşekkür ettiler.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir