Eges Fırtınası Aksaray’da Esti

Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü (EGES) sporcuları, B1 Hiç Görmeyen Futbol 2. Lig’inde ilk devre maçlarını tamamladı.

Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü (EGES) sporcuları, B1 Hiç Görmeyen Futbol 2. Lig’inde ilk devre maçlarını tamamladı.

EGES, Aksaray‘da 29 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen B1 Hiç Görmeyen 2. Lig 1. Devre maçlarını tamamladı. Eskişehir ekibi oynadığı 7 maç sonunda 3 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alarak, 19 puan toplamayı başardı. Birinci devreyi 4 sırada bitiren EGES’de, takıma bu sene yapılan yeni takviyeler ve ciddi antrenman programları başarıyı getirdi. Güçlü rakiplerinden puanlar alan EGES sporcuları, hedeflerinin 1. Lige yükselmek olduğunu yinelediler

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir