Düzce Belediye’sinden Yüksekova’ya Ziyaret

Yüksekova Belediyesi ve Esendere Belediyesi ile kardeş belediye protokolü imzalayan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, uçakla Yüksekova’ya geldi.

Selahattin Eyyubi Havalimanına gelen Başkan Ay’ı, Yüksekova Kaymakamı ve Yüksekova Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı ile belediye çalışanları karşıladı.

Ardından Başkan Ay ve beraberindekiler, Yüksekova’da yapılan TOKİ konutlarını ziyaret ederek; Kışla, Orman ve Güngör mahallelerinde yapılan yol çalışmalarını inceledi.

Başkan Ay, daha sonra Yüksekova Belediyesi tarafından bir restoranda verilen yemeğe katıldı.

Burada gazetecilere açıklama yapan Başkan Ay, Düzce Belediyesi ve teknik ekibiyle Yüksekova’ya geldiklerini belirterek, öğrencilerin yaptıkları karşılamadan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Kardeş belediye protokolü kapsamında Yüksekova’ya yeni bir park yapacaklarını ifade eden Ay, “Yeni parkın projelerini çizdik. Gerekli konuşmaları gerçekleştireceğiz. Bu parkımızın adı da ‘Yüksekova Birlik, Kardeşlik ve Bedirhan Karakaya Parkı’ olacak. Bu parkı yapmaktan çok mutluluk duyacağız. Yüksekova’da çok iyi karşılandım, bundan dolayı da çok teşekkür ederim. Kardeşliğimiz devam edecek” dedi.

Daha sonra Kaymakamlık Makamında ağarlanan heyet Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı’ya plaket sunarak çeşitli hediyeler verdiler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir