Dün Bakana Bugün AK Parti İl Başkanına

Şanlıurfa’da bir grup, kalabalıkları sürekli provoke etmeye çalışıyor. Daha önce Bakan Faruk Çelik’e yapılmıştı. Bu kez Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e karşı yapıldı.

Binlerce kişinin demokrasi nöbeti için bir araya geldiği Rabia Meydanın da AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül konuşurken kalabalık arasında uğultu başladı.Uğultunun yuhalamaya dönüşmesiyle Zeynel Abidin Beyazgül, konuşmasını kesmeden devam etti. Beyazgül “Bu topraklar çok hain gördü. Gerçi Bu hainlerin hepsi toprağa gömüldü” dedi

Bu sırada yuhalanmanın olduğu bölgeye güvenlik güçleri yöneldi ve grubu kalabalık arasından uzaklaştırdı. Kısa süren gerginliğin ardından Rabia Meydanı normale döndü. Meydandaki etkinlikler tüm hızıyla devam etti.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir