Dulkadiroğlu’ndan Gençlere Yatırım

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesine kazandırdığı gençlik merkezlerinin inşaatını sürdürüyor.

Kahramanmaraş‘ın Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesine kazandırdığı gençlik merkezlerinin inşaatını sürdürüyor.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OkayNamık Kemal Pazar yerine yapılan gençlik merkezinin inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, binanın çok amaçlı kullanılacağını aktardı. Bina otoparkının özel tasarlandığını kaydeden Başkan Okay, pazar günleri alanın pazar yeri olarak hizmet vereceğini anlattı.

İnşaatı büyük bir hızla devam eden Gençlik Merkezinin Kahramanmaraş’ın en büyüğü olacağını ifade eden Başkan Okay, “Geleceğimizin teminatı olan gençlere yönelik yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda inşaatı devam eden gençlik merkezlerimizi yerinde inceledik. Şuanda inşaatı tamamlanmak üzere olan Namık Kemal Gençlik merkezimizdeyiz. Bu merkezimiz bölgeye hitap edecek kapasitede tasarlandı. İçerisinde eğitim sınıflarından cep sinemasına, atölyelerden konferans salonuna, spor alanlarından etüt merkezlerine kadar bir çok özellik barındırıyor. Buraya gelen gençlerimiz zamanlarını en iyi şekilde değerlendirecektir. Bu alan ayrıca bölgemize Pazar yeri olarak da hizmet vermeyi sürdürecek. Özel tasarlanan otopark alanımız kapalı Pazar yeri olarak haftanın bir günü burada hizmet verecek” dedi.Gazipaşa Mahallesi’ne planladıkları gençlik merkezi hakkında da konuşan Başkan Okay, “Gençlerimize yönelik bir diğer yatırımımızda Gazipaşa mahallemizde yükseliyor. Yine o bölgeye hitap edecek projemiz Namık Kemal Gençlik merkezimizdeki hizmetlerin tamamını burada da verecek. Okullar bölgesi olan bu alanda çocuklarımızın istifade etmesi için tüm imkanları düşündük. Ayrıca bina etrafındaki yapıları kamulaştırarak daha geniş ve ferah bir ortam oluşturduk. Geleceğimizin teminatı olan gençlere yönelik yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir