DEFNE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ SÜRÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Defne Belediyesi’nin ortak yürüttüğü sıcak asfalt çalışmaları Defne’ye bağlı mahallelerde hız kesmeden sürüyor.

Asfalt öncesi kazı çalışmaları, zemin düzenlemeleri, yol tesviye ve kot düşürme çalışmalarının Defne Belediyesince, asfalt dökümünün ise HBB tarafından yapıldığı sıcak asfalt çalışmaları, ekiplerce gece gündüz sürdürülüyor.

Aşağıokçular Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladıklarını duyuran ekipler, Sümerler Mahallesi 11, 11/1 ve 12.sokaklar ile Şehit Jandarma Er M.Çalışkan Caddesinde asfalt öncesi hazırlık çalışmalarına start verdiklerini açıkladılar.

HBB-Defne Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen sıcak asfalt çalışmaları neticesinde vatandaşlar özlemini çektikleri yollara kavuştuklarını ifade ederek takdir ve beğenilerini dile getirdiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir