DEFNE’DE AÇILAN YENİ YOLLAR VATANDAŞI RAHATLATIYOR

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yol- bakım, tesviye, stabilize, parke,asfalt ve yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Harbiye Mahallesi Karyer Mevkiinde yeni yol açma çalışması başlatıldığı bilgisi verildi. Vatandaşların evlerine ulaşımda çektikleri zorlukların bu sayede giderildiğini ifade eden yetkililer, açılan yeni yolların alt yapı hizmetlerine zemin oluşturması bakımından oldukça önemli olduğunu belirttiler.Çalışmaları takip eden mahalle sakinleri Harbiye Mahallesi’nde devam eden yol açma çalışmaları için Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine
teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir