DEFNE BELEDİYESİ’NDEN COŞKU DOLU ŞENLİK

Defne Belediyesi’nin mahalle mahalle gezerek gerçekleştirdiği Çocuk Şenlikleri haftaya Dursunlu Mahallesi ile başladı.
Defne Belediye Tiyatrosu bünyesinde devam eden Çocuk Şenlikleri, Dursunlu Gazi İlköğretim Okulu’nda coşkulu ve yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Defne’de, özellikle kırsal bölgelerdeki mahallelere öncelik tanıyan Defne Belediyesi; çocuklara armağan ettiği Çocuk Şenlikleri ile büyük küçük herkesin festival tadında bir gün geçirmesine olanak tanıyor.
Dursunlu Mahallesi, çevre mahallelerden de gelen vatandaşlarla; tiyatro oyunu, yarışmalar, animasyonlar ve çeşitli hediyelerin yer aldığı şenliktekeyifli bir güne ev sahipliği yaptı.
Defne Belediyesi Çocuk Şenliklerinin bayramdan önceki son durağı 17 Ağustos Cuma Günü Toygarlı Mahallesi Gazi İlköğretim Okulu’nda olacak; şenlikler 3 Eylül Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir